Alchemy Cloud kullanmak için bir çok sebebiniz var

İleri Teknoloji Ürünleri:

ALCHEMY SMART Profesyonel Cloud Sistem Yönetimi sayesinde, bir uygulama kiralama platformu olan BFW Cloud Store’u da üzerinde barındırır.

İçinde farklı sektörlere yönelik özel çözümler bulunan sistemimiz içinde, sağlık sektörüne yönelik; Hasta Başı Monitörü, Otomatize İlaç Dağıtım Aracı ve Kameralı Ameliyat Lambası Kontrol Ünitesi gibi çözümlere yönelik Ar-Ge çalışmalarımız ve bir çok uygulama alanında hazırlığımız ve elit çözümlerimiz bulunmaktadır.

 • secure-server Güvenliği sağlanmış
 • support 7/24 Canlı Destek
 • website-builder Dedike Sunucu
 • iphone-control-panel iPhone/iPad Desteği
 • ftp FTP Desteği
 • domain-names Ücretsiz Site Adresi
 • dedicated-server Tamamı SSD Disk
 • e-commerce E-Ticaret Çözümleri
 • database MySQL & PostageSQL Veritabanları
 • control-panel Güçlü Yönetim Paneli
 • bandwidth Sınırsız Bant Genişliği İmkanı

data-center

Bulut Uygulamalar
Kurulum ve İşletimi

Sistemimizde, tamamı birbiriyle %100 entegre edilebilen sayısız tümleşik uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar kurulum ve özel sunucu satın alınmasını gerektirmeksizin tarayıcınızdan online olarak çalışmaktadır.

Uygulamalar

website-builder

Dedike Sunucu
(Dedicated Servers)

Dilediğiniz özelliklerde bir sunucu sistemiyle konfigüre edilecek olan dedike sunucularınız 24 saat içinde hazır hale getirilecektir.

Sunucularda dilediğiniz işletim sistemi kurulumu yapılabilmektedir.

Sunucu Çözümleri

data-center

SSD Sanal Sunucu (SSD VPS) ve Bulut Sunucu
(Cloud Servers)

Tamamı SSD disklerden oluşan data-center'ımızda Sanal Sunucu (VPS) ve Bulut Sunucu (Cloud Server) hizmeti yanında dilediğiniz bir işletim sistemi ile de kurulum mümkündür.

Sunucu Çözümleri

web-hosting

Kurumsal E-Ticaret Sitesi ve Hosting

Beş yıldan daha uzun süredir cloud (bulut) sistemler üzerine aktif olarak çalışan ve profesyonel çözümler sunan firmamız kurumsal web sitesi ve hosting hizmetleri anlamında geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir.

E-Ticaret Sistemi

Müşterilerimiz neler diyor?

2009 yılından bu yana şirket siteleri, haber siteleri ve bir çok özel site için barındırma ve yönetim paneli hizmetleri vermekteyiz. Son yıllarda küçük büyük bir çok firma bize güvendi ve sistemlerini teslim etti, bu güven esasına dayanarak desteklerimizle internet dünyasına açılan ve bu mecrada da var olan firmalarla çalışma imkanı bulduk. İşte birlikte çalıştığımız firmaların bir kaçının ürün ve hizmetlerimiz hakkında düşünceleri.

 • testimonial-picture1

  Firma web sitenizin e-ticarete uygun interaktif hizmetler sunarken şirket içinde kullandığınız yazılımla tam entegre bir çözüme kavuşmak istiyorsanız Alchemy Cloud'u kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Taxi-City, Almanya
 • testimonial-picture2

  Kaliteyi hem servisinde hem de hosting hizmetlerinin ayakta kalabilme kapasitesinde sergileyen Alchemy Cloud bizim "Bu sene nereye taşısak acaba?" gibi bir soruyu sormamızı kesin olarak ortadan kaldırmıştır.

  Pure Energy, Türkiye

Alchemy Cloud kullanan müşterilerimiz

Alchemy Cloud size şirketinizin ihtiyaç duyacağı tüm yazılımları ve sistemleri aynı anda tek bir sistemin içinde sunar. Bu sayede sunucularınız, web sayfanız, şirket içi uygulamalarınız, mobil uygulamalarınız ve bunların dataları tamamen size ayrılmış olan bulut sunucularımızda barındırma hizmeti ile yönetilir. Sadece Türkiye'de değil dünyanın farklı ülkelerinde bir çok firma tarafından tercih edilen sistemlerimiz ve çözümlerimiz sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için günden güne artmaktadır.

IT alanında Ürün, Danışmanlık, Proje Yönetimi ve Eğitim Hizmetlerimizden faydalanan Referanslarımızdan bazılarını aşağıda inceleyebilirsiniz..

logo1
logo1